Proč k nám

Benefity

Našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu benefitů. Ať už je to týden dovolené navíc, který můžete strávit s rodinou, či pružná pracovní doba nebo příspěvek na penzijní připojištění. Veškeré námi nabízené benefity najdete zde.

5 týdnů dovolené
5 týdnů dovolené
5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
Volnočasové poukázky
Volnočasové poukázky
Nabídneme vám univerzální volnočasové poukázky sloužící k úhradě vstupného v široké síti dodavatelů po celé ČR (sportovní, zdravotnická, kulturní zařízení atp.).
Pružná pracovní doba
Pružná pracovní doba
Všude, kde nám to provozní podmínky umožňují, nabízíme možnost práce v modelech pružné pracovní doby.
Roční prémie
Roční prémie
Pro všechny zaměstnance vypisujeme roční prémii. Zčásti je vázána na ekonomickou úspěšnost firmy a zčásti na využívání pracovní doby.
Soukromé penzijní pojištění
Soukromé penzijní pojištění
Po 6 měsících pracovního poměru vám v případě zájmu budeme přispívat na vaše soukromé penzijní připojištění ve výši 3% vaší hrubé mzdy.
Firemní telefonní číslo
Firemní telefonní číslo
Po 6 měsících pracovního poměru si můžete své stávající telefonní číslo zařadit do programu pro výhodné telefonování.
Věrnostní prémie
Věrnostní prémie
Za každých 5 let pracovního poměru k naší společnosti získáte věrnostní prémii.
Příspěvky na stravování
Příspěvky na stravování
Přispíváme na stravování. Cena oběda pro zaměstnance je dle výběru poskytovatele v rozmezí 20–30 Kč. Doplatek do plné ceny je na nás.
Placené osobní volno
Placené osobní volno
Poskytneme vám placené osobní volno v případě významných osobních událostí (svatba, narození dítěte, stěhování atp.) nad rámec volna garantovaného platnou legislativou.
Interní a externí vzdělávání
Interní a externí vzdělávání
Své zaměstnance dále rozvíjíme. Společnost poskytuje interní či externí vzdělávací aktivity včetně jazykových.
Různé firemní akce
Různé firemní akce
Pro zaměstnance pořádáme různé firemní akce, podporujeme týmová setkání a nabízíme možnost účasti na sportovních či kulturních akcích za zvýhodněné ceny.
Prémie za doporučení kolegy
Prémie za doporučení kolegy
Získejte 10.000 Kč za doporučení nového kolegy, kterého společnost zaměstná.
Výhodné ubytování
Výhodné ubytování
Pokud nemůžete realizovat kvůli vzdálenosti denní dojíždění, nabídneme vám výhodné ubytování.

Stabilita

Naše společnost patří mezi stabilní zaměstnavatele s dlouholetou tradicí. Jsou pro nás důležité principy slušného a férového jednání.

Stabilita
Pracovní prostředí

Pracovní prostředí

Velmi nám záleží na tom, aby pracoviště byla ergonomicky uspořádaná a nedocházelo tak ke zbytečným a nadměrně zatěžujícím činnostem. Čistota pracovišť, jejich celkové uspořádání a bezpečnost vykonávané práce jsou pro nás klíčové.

Lokalita

Ústí nad Orlicí leží na páteřní železniční trati a naše společnost je tak dobře dostupná i ze vzdálenějších míst. V blízkosti firmy (cca 300 m) se nachází vlakové nádraží Ústí nad Orlicí město. K dojíždění lze samozřejmě využít i další prostředky veřejné dopravy či dojíždění vlastním autem s možností parkování na zaměstnaneckém parkovišti přímo před areálem firmy. V případě, že pro vás není dojíždění dobrou alternativou, můžeme vám nabídnout také ubytování za zvýhodněných podmínek.

Lokalita
Kariéra a rozvoj

Kariéra a rozvoj

Všechny uvolněné pozice jsou uveřejňovány také interně. Zaměstnanci tak mají možnost se přihlásit do výběrového řízení, a pokud uspějí, postoupit na profesně zajímavější pozici. Naše zaměstnance rozvíjíme prostřednictvím školení a kurzů vč. jazykových.

Celofiremní akce a teambuildingy

Velkou měrou přispíváme na volnočasové aktivity, které jsou prostřednictvím odborové organizace připravovány nejen pro naše zaměstnance, ale mohou jich využít i jejich rodinní příslušníci.

Společnost dále pořádá celofiremní předvánoční setkání všech zaměstnanců a firemní ples. K utužení dobrých vztahů v jednotlivých pracovních kolektivech také finančně podporujeme teambuildingové akce.

Celofiremní akce a teambuildingy

Studenti

Uvažuješ o studiu technického oboru nebo již techniku studuješ? Jsi na správné adrese. Pro každého máme nabídku! Neváhej nás kontaktovat a přijít se k nám podívat!

Trainee programy

Trainee programy

Studentům technických středních a vysokých škol nabízíme možnost účasti v trainee programu, v rámci kterého získáte možnost poznat a aplikovat teoretické znalosti získané při studiu. Vše doplněno možností přivydělat si!

Aktuálně nabízíme možnost programů v těchto oborech:

  • Strojírenská technologie
  • Vývoj elektronických řídících systémů

Studujete v některém z oborů, který je blízký nabízeným trainee programům? Neváhejte nás kontaktovat na adrese: richard.bednar@rieter.com! Určitě najdeme společnou cestu jak zkombinovat Vaše studium a práci u nás.

Stipendijní programy

Stipendijní programy

Žákům technických učilišť a dále studentům středních a vysokých škol nabízíme možnost stipendia. Jeho výše je vázána na studijní výsledky. Můžete tedy sami ovlivnit kolik vám budeme měsíčně přispívat!

Učňům a studentům středních škol nabízíme:

  • Měsíční stipendium ve výši až 2500 Kč
  • Ve vyšších ročnících (3. a 4.r) až 3000 Kč
  • Po ukončení studia garantujeme práci a při studiu placené brigády!
  • Studentům vysokých škol nabízíme stipendium ve výši až 4000 Kč měsíčně.

Počet míst je omezen! Máte-li zájem o stipendijní program s Rieter CZ, kontaktujte nás na adrese: richard.bednar@rieter.com

Kde budete pracovat?

Spustit virtuální prohlídku

Kde budete pracovat?

Pracovní nabídky

Rieter CZ s.r.o. nabízí širokou škálu uplatnění především v technických profesích. Studentům středních a vysokých škol nabízíme možnost stipendií, praxí či stáží. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst, benefity či průběh výběrového řízení v naší společnosti. Nebo nám jen můžete poslat životopis.